Hlavní stránka
Kdo jsem
Zaměření poradny
Než přijdete do poradny
Kontakt, ceník a způsob objednání
Archiv

najdete nás zde

GPS: 48°59'13.263"N,
       14°26'11.818"E


bežná i exotická homeopatika
(Rakousko)

 


kompletní sortiment homeopatik
(Velká Británie)Copyright ©
David Wiesner

  Kdo jsem 


Jméno:
Ing. Ivo Wiesner, CSc.

Původní vzdělání: Ing. (biochemie, botanika, diplomová práce: GC taxonomie rodu Thymus. Populační analýza složení terpenoidních silic užitím plynové chromatografie. Obhajoba v roce 1983, CSc. (obecná genetika, disertační práce: Isoenzymy rodu Allium. Mikroheterogenita a molekulární markery. Obhajoba v roce 1989).

Původní zaměstnání: 26 let jsem pracoval, tvořil a učil se chápat hlubší principy fungování světa jako vědecký pracovník v laboratořích molekulární biologie na půdě domácí (ČR) i ve světě (Velká Británie, Švýcarsko, Německo a Rusko), a to nejprve na pozici samostatný vědecký pracovník, a později, po nabrání širších zkušeností, jako vedoucí vědecký pracovník ve výzkumných týmech a badatelských projektech zaměřených na studium architektury a dynamiky eukaryotních genomů a na rozvoj (tehdy) nově vznikajícího vědního oboru bioinformatiky.

Autorsky jsem vytvořil a následně přednášel dva samostatné univerzitní přednáškové moduly:
1) Architektura a dynamika eukaryotického genomu, genomika a genomové projekty.
2) Bioinformatika pro molekulární biologii.

Datum narození: 9. července 1961 v Mostě v časných ranních hodinách, kdy dlelo Slunce v Raku a ascendent rovněž v Raku s blízkostí Lva, což asi mnohé o mně napoví  :-)

Homeopatické vzdělání: jsem absolventem školy "Homeopatická fakulta s klinikou, studijní obor: Klasická homeopatie pro profesionální praxi." v Brně. Na základě úspěšně složených závěrečných zkoušek mi byl udělen absolventský diplom dne 9. září 2001.

Pár slov o mé "Alma Mater" - tedy o brněnské Homeopatické fakultě: brněnská Homeopatická fakulta má dnes již dlouhodobou tradici a dostala se do širokého povědomí v Čechách i na Moravě. Lektoři této školy byli totiž školeni pro lektorskou činnost od roku 1993 pod přímým vedením známých a mezinárodně respektovaných homeopatických odborníků z anglické školy London College of Classical Homeopathy (LCCH).  První ucelený kurz klasické homeopatie byl pak otevřen v letech 1995-97. Díky nezištné pomoci vedení LCCH byl v r. 1993 sestaven a vypracován podrobný plán výuky na celé období studia, který je s mírnými novelami používán dodnes. Skutečnost, že základní osnovy studia oboru "Klasická homeopatie pro profesionální praxi" a základní strukturu organizace studia garantovali od začátku špičkoví homeopaté z LCCH, se projevila později v souvislosti s vydáním Evropské směrnice obsahující pokyny pro homeopatické vzdělávání v zemích Evropské Unie z června 2000 (European Central Council of Homeopaths, ECCH). Na osnovách a organizaci studia brněnské Homeopatické fakulty nebylo třeba nic zásadního měnit, protože již zaváděnou směrnici splňovaly.

IČO: 721 56 716 (Živnostenský rejstřík ZDE)


www.homeodarius.cz